wGaMPdd7EFytOQvDWPwVeqgA52jV97 K0LHH45TCYFLXoJBxT2pk4lj15yVLI zRrEkrbAOA50RE2L8WrKEtrO1Rm6GI cTDTgIuR1zgK8diufXkr1smKDKFAWp

{-|-AV_ALLPAGESAFTERMENU-|-}

Powiadom znajomego:

Opolskie
Krapkowicki
Przynależność
Wielkość łowiska

Powiadom znajomego:

Łowisko na mapie

Regulamin łowiska

Akwen Rozwadza Cegielnia - Wyrobisko o powierzchni 12,28 hektara. Leżący parę kilometrów od ludzkiej cywilizacji pośród pól i łąk w niedalekim sąsiedztwie rzeki Odry. Woda bardzo czysta ale również zarośnięta, przeważnie moczarką kanadyjską. Rybostan bogaty- występuje tutaj przede wszystkim karp który dorasta do dużych rozmiarów trafiają się osobniki powyżej 15 kg. Można łowić również leszcze, płocie, występuje karaś, okoń, szczupak no i duży amur. Spinningowanie bardzo utrudnione z powodu występującej roślinności podwodnej, wskazane wędkowanie na spławik jak i grunt.

Nad Akwenem obowiązuje całkowity zakaz biwakownia, zakaz kąpieli, uprawiania sportów wodnych i używania silników spalinowych. Występują wymożone patrole Państwowej Straży Rybackiej, Społecznej Straży Rybackiej, Policji oraz Straży Miejskiej

Opolskie
Krapkowicki
Przynależność